• Veilig betalen
  • Gratis verzending vanaf 30.-
  • Voor 21:00 besteld, morgen in huis*
8.6 uit  456 reviews

Pinex Drank Aardbeiensmaak 24 mg/ml

Orale oplossing met paracetamol, inclusief doseerspuit – werkt pijnstillend en koortsverlagend

-
+

Op voorraad

5,29
100ml

Bekijk alles van: Pinex

Pinex Drank Aardbeiensmaak 24 mg/ml bevat het pijnstillende geneesmiddel paracetamol als werkzame stof en kan worden ingezet om milde tot matige pijn te verlichten en/of koorts te verminderen.

Je kunt deze oplossing gebruiken bij: - koorts en pijn bij verkoudheid; - hoofdpijn; - kiespijn; - spierpijn; - menstruatiepijn.

Lees voor gebruik de hele bijsluiter nauwgezet door. Deze bevat belangrijke informatie over dit geneesmiddel dat je zorgvuldig dient te gebruiken om een goed resultaat te bereiken.

Voor meer info over dit geneesmiddel kun je natuurlijk altijd terecht bij een van onze drogisterijen.

Dit middel is bestemd voor oraal gebruik en geschikt voor volwassenen en kinderen die min. 5 kg wegen. Het mag niet worden gebruikt bij kinderen jonger dan 3 maanden en bevat o.a. sorbitol en natrium als hulpstoffen.

Dosering: de specifieke dosering per gewichtscategorie vind je in de bijsluiter.

Raadpleeg voor gebruik een arts in het geval van: zwangerschap of het geven van borstvoeding, een lever- of nierziekte, uitdroging, ondervoeding, hemolytische anemie, astma en het gebruik van bepaalde andere geneesmiddelen, zoals chlooramfenicol. Gebruik dit middel niet in combinatie met alcohol of bij een alcoholprobleem of leverschade. Raadpleeg de bijsluiter voor de volledige lijst en de daarbij behorende aanvullende informatie.

Indicatie

Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.

Contra-indicatie

Overgevoelig voor een van de werkzame bestanddelen of hulpstoffen in dit geneesmiddel.

Werkzame stoffen

paracetamol 24 mg/ml

Toedieningsvorm

drank

Leeftijd

vanaf 3 maanden

Dosering

2,5ml-20 ml, afhankelijk leeftijd en gewicht

Dosering Maximaal

10-80ml, afhankelijk leeftijd en gewicht

Gebruik bij borstvoeding

Mogelijk, zie bijsluiter

Gebruik tijdens de zwangerschap

Mogelijk, zie bijsluiter

Gebruik

4-6 uur tussenpozen aanhouden, dosering afpassen met bijgeleverde maatbeker

Niet gebruiken

Niet i.c.m. alcohol. Lever- of nierziektes, uitgedroogd of ondervoed, hemolytische anemie, tekort aan glucose-6-fosfaathydrogenase, astma en overgevoelig voor acetylsalicylzuur. Niet i.c.m. bepaalde andere geneesmiddelen. Intolerantie bepaalde suikers. Natriumbeperkt dieet. Binnen 2 dagen geen verbetering, raadpleeg arts.

Raadpleeg huisarts

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.
Bij drie dagen per week of vaker
pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.

Wellicht ook voor jou?

Leidapharm Paracetamol 500 mg Zetpillen
Bij koorts en bij pijn – voor volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar
10 stuks
2,10
Idyl Wegwerpwashandjes
Zijn sterk, zacht, hygiënisch en voor eenmalig gebruik.
10 stuks
1,35

Anderen kochten ook

Healthypharm Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg Sachets
Poeder met paracetamol + vitamine C voor een pijnstillende & koortsverlagende drank met citroensmaak
10 stuks
4,99
In winkelwagen
Leidapharm Paracetamol 500 mg Zetpillen
Bij koorts en bij pijn – voor volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar
10 stuks
2,10
In winkelwagen
Roxasect Anti-Mug Stekker Navulling
Roxasect Anti-Mug Stekker Navulling. Dez...
1 stuks
7,09
In winkelwagen
Leidapharm Paracetamol 1000 mg Zetpillen
Bij koorts en bij pijn – voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar
5 stuks
2,05
In winkelwagen
Roter Paracetamol Junior 250 mg Instant Smelttablet Banaan
Geneesmiddel bij koorts en bij pijn – met 250 mg paracetamol als werkzame stof en bananenaroma
20 stuks
4,09
In winkelwagen
Dr. Swaab Handcrème Glyca met kamfer
Dr. E.J. Swaab Glyca Kamfer bevat intens...
100ml
5,39
In winkelwagen
Leidapharm Ibuprofen 200 mg Omhulde Tabletten
Pijnstillend, koortswerend & ontstekingsremmend: bevat per tablet 200 mg ibuprofen als werkzame stof
40 stuks
2,89
In winkelwagen
Healthypharm Paracetamol HTP 500 mg Zetpillen
Pijnstillend en koortsverlagend – voor volwassenen en kinderen (vanaf 6 jaar/een gewicht van 22 kg)
10 stuks
2,59
In winkelwagen
Sanias Paracetamol 1000 mg Zetpillen
Heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking – werkzame stof: 1000 mg paracetamol per zetpil
10 stuks
2,56
In winkelwagen

Online aanbieder medicijnen

Legaal handelen

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.