• Gratis afhalen in winkel
  • Gratis verzending vanaf 30.-
  • Voor 21:00 besteld, morgen in huis*
8.6 uit  389 reviews

Leidapharm APC Tabletten

Bevat acetylsalicylzuur, paracetamol + coffeïne – pijnstillend, koortsverlagend & ontstekingsremmend

-
+

Niet op voorraad

1,15
20 stuks

Geen voorraad

  • Voor 21:00 besteld, morgen in huis*
  • Gratis verzending vanaf 30.-
  • Bestelling gratis afhalen in de winkel
  • Veilig betalen

Bekijk alles van: Leidapharm

1 APC-tablet bevat 250 mg acetylsalicylzuur, 250 mg paracetamol en 50 mg coffeïne als werkzame stoffen. Acetylsalicylzuur en paracetamol behoren tot de groep koortsverlagende en pijnstillende geneesmiddelen. Coffeïne kan de werking van paracetamol versterken.

Dit geneesmiddel wordt gebruikt bij: - koorts en pijn bij griep en verkoudheid; - koorts en pijn na inenting; - hoofdpijn; - kiespijn; - zenuwpijn; - spit; - spierpijn; - menstruatiepijn; - reumatische pijn.

Lees voor gebruik de hele bijsluiter nauwgezet door. Deze bevat belangrijke informatie over dit geneesmiddel dat je zorgvuldig dient te gebruiken om een goed resultaat te bereiken. Voor meer info over dit middel kun je natuurlijk altijd terecht bij een van onze drogisterijen.

Wijze van innemen: de tabletten in een ruime hoeveelheid water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken.

Aanbevolen dosering volwassenen: 1-2 tabletten p/keer, max. 6 tabletten p/etmaal. Kinderen 7-11 jaar: ½ tablet p/keer, max. 2 tabletten p/etmaal. Kinderen 12-18 jaar: 1 tablet p/keer, max. 3-4 tabletten p/etmaal. Zorg dat er min. 4 uur tussen de innamen zit.

Gebruik Leidapharm APC niet tijdens het 3e trimester van je zwangerschap of het geven van borstvoeding en evenmin bij: bloedverdunnende middelen, astma, een maag- en/of darmzweer of maag- en/of darmbloedingen, lever- of nierfunctiestoornissen of een verhoogde bloedingsneiging. Raadpleeg de bijsluiter voor de volledige lijst en de daarbij behorende aanvullende informatie.

Indicatie

Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en reumatische pijn.

Contra-indicatie

Overgevoelig gelijksoortige middelen en bepaalde ontstekingsremmende middelen; astma; maagpatiënt, maagpijn, lijdt aan maagzweer of maag- en darmbloedingen; lever- of nierfunctiestoornis; snel last van bloedingen of gebruik bloedeverdunnende middelen.

Werkzame stoffen

acetylsalicylzuur 250 mg
coffeïne 50 mg
paracetamol 250 mg

Toedieningsvorm

tabletten

Leeftijd

vanaf 7 jaar

Dosering

0,5-2, afhankelijk leeftijd

Dosering Maximaal

1-6, afhankelijk leeftijd

Gebruik bij borstvoeding

Nee

Gebruik tijdens de zwangerschap

Nee

Gebruik

in ruime hoeveelheid water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken; 4 uur tussenpoze aanhouden

Niet gebruiken

Alcoholgebruik, niet kort voor of na trekken van tanden en kiezen, niet geschikt voor kinderen met verschijnselen waterpokken of griep, mag niet i.c.m. bepaalde andere geneesmiddelen gebruikt worden. Niet langer dan 14 dagen gebruiken.

Raadpleeg huisarts

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.
Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.

Wellicht ook voor jou?

Sanias Paracetamol 500 mg Tabletten
Met 500 mg paracetamol als werkzame stof – heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking
50 stuks
1,29
Leidapharm Paracetamol 500 mg Zetpillen
Bij koorts en bij pijn – voor volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar
10 stuks
2,10
Idyl Wegwerpwashandjes
Zijn sterk, zacht, hygiënisch en voor eenmalig gebruik.
10 stuks
1,21

Anderen kochten ook

Leidapharm Diarreeremmer 2mg
Loperamide HCl diarreeremmer Apotex 2 mg...
10 stuks
1,29

Geen voorraad

DARO Paracetamol Vloeibaar 120 mg/5 ml Stroop
Vloeibare pijnstiller met frambozenaroma, inclusief maatbekertje – vermindert pijn & verlaagt koorts
100ml
5,09
In winkelwagen
Leidapharm Naproxennatrium 220 mg Filmomhulde Tabletten
Werkt pijnstillend, koortswerend en ontstekingsremmend
10 stuks
1,49
In winkelwagen
Leidapharm Ibuprofen 400 mg Omhulde Tabletten
Pijnstillend, koortswerend & ontstekingsremmend: bevat per tablet 400 mg ibuprofen als werkzame stof
20 stuks
2,05
In winkelwagen
Leidapharm Paracetamol 500 mg Zetpillen
Bij koorts en bij pijn – voor volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar
10 stuks
2,10
In winkelwagen
Leidapharm Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg Tabletten
Bij koorts en bij pijn – voor volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar
50 stuks
2,89

Geen voorraad

Leidapharm Paracetamol 1000 mg Zetpillen
Bij koorts en bij pijn – voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar
5 stuks
2,05
In winkelwagen
Leidapharm Ibuprofen 200 mg Omhulde Tabletten
Pijnstillend, koortswerend & ontstekingsremmend: bevat per tablet 200 mg ibuprofen als werkzame stof
40 stuks
2,89
In winkelwagen
Kneipp Badolie Amandelbloesem
Bescherming en verzorging voor een droge of gevoelige huid.
100ml
9,99

Geen voorraad

Leidapharm Paracetamol 500 mg Tabletten
Bij koorts en bij pijn – voor volwassenen en kinderen vanaf 4 jaar
50 stuks
1,25

Geen voorraad

Online aanbieder medicijnen

Legaal handelen

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.