• Veilig betalen
  • Gratis verzending vanaf 30.-
  • Voor 21:00 besteld, morgen in huis*
8.6 uit  456 reviews

IDYL Ibuprofen 200 mg Omhulde Tabletten

Verlaagt koorts, verlicht pijn en werkt ontstekingsremmend

-
+

Op voorraad

2,59
40 stuks

Bekijk alles van: Idyl

IDYL Ibuprofen is een koortswerende en ontstekingsremmende pijnstiller die je kunt inzetten bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, menstruatiepijn en reumatische pijn. Deze Ibuprofen-variant bevat per omhulde tablet 200 mg ibuprofen als werkzame stof.

Lees voor gebruik de hele bijsluiter nauwgezet door. Deze bevat belangrijke informatie over dit geneesmiddel dat je zorgvuldig dient te gebruiken om een goed resultaat te bereiken.

Voor meer info kun je natuurlijk altijd terecht bij een van onze drogisterijen. Dit middel is tevens geschikt voor kinderen vanaf 12 jaar.

Wijze van inname: de tabletten in hun geheel met voldoende water doorslikken.

Dosering volw./kinderen 12+: begin met twee 200 mg-tabletten of één 400 mg-tablet, zo nodig gevolgd door één of twee 200 mg-tabletten of één 400 mg-tablet p/keer, met een max. van zes 200 mg- of drie 400 mg-tabletten p/etmaal. Verdeel de doseringen gelijkmatig over de dag.

Gebruik Ibuprofen niet tijdens het 3e trimester van je zwangerschap of bij: ernstig hartfalen, een maag- of darmzweer, maag- of darmbloedingen, een ernstige nier- of leverfunctiestoornis, een verhoogde bloedingsneiging, actieve bloedingen of bepaalde andere geneesmiddelen, zoals bloedverdunners. Raadpleeg de bijsluiter voor de volledige lijst en de daarbij behorende aanvullende informatie.

Indicatie

Ter verlichting van hoofdpijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, tand- en kiespijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie.

Contra-indicatie

*** Eerdere reactie of overgevoelig bij gebruik acetylsalicylzuur of soortgelijke pijnstillers (NSAID's). Maagdarmbloeding of maagzweer, lever-, nier- of hartfunctiestoornissen. (Verhoogde neiging tot) bloedingen of gebruik bloedverdunners. Laatste 3 maanden zwangerschap.

Werkzame stoffen

ibuprofen 200 mg

Toedieningsvorm

tablet

Leeftijd

vanaf 12 jaar

Dosering

1-2

Dosering Maximaal

6

Gebruik bij borstvoeding

Overleg arts

Gebruik tijdens de zwangerschap

Overleg arts

Gebruik

6-8 uur tussenpozen aanhouden; innemen met water, niet kauwen

Niet gebruiken

Kan vruchtbaarheid beïnvloeden en duizeligheid veroorzaken. Niet langer dan 14 dagen gebruiken.

Raadpleeg huisarts

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.
Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.

Wellicht ook voor jou?

Idyl Uierzalf
Extra bescherming aan de huid.
250ml
2,43
Roter Paracetamol Junior 250 mg Instant Smelttablet Banaan
Geneesmiddel bij koorts en bij pijn – met 250 mg paracetamol als werkzame stof en bananenaroma
20 stuks
4,09
Sanias Paracetamol 1000 mg Zetpillen
Heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking – werkzame stof: 1000 mg paracetamol per zetpil
10 stuks
2,56
Leidapharm Paracetamol 500 mg Zetpillen
Bij koorts en bij pijn – voor volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar
10 stuks
2,10

Anderen kochten ook

IDYL Kinderparacetamol Zetpil 120 mg
- Vanaf 3 maanden/een lichaamsgewicht van 5,5 kg - Bij pijn & koorts - Per zetpil 120 mg paracetamol
10 stuks
1,99
In winkelwagen
Idyl Siroop Dennenknop
Verzachtend voor de keel.
250ml
2,49
In winkelwagen
Idyl Uierzalf
Extra bescherming aan de huid.
250ml
2,43
In winkelwagen
Idyl Baby Neusspray
Vergemakkelijkt het schoonmaken van verstopte babyneusjes.
IDYL Ibuprofen 400 mg Omhulde Tabletten
Verlaagt koorts, verlicht pijn en werkt ontstekingsremmend
20 stuks
1,59
In winkelwagen
IDYL Paracetamol Zetpil 1000 mg
- Voor volwassenen en kinderen vanaf 12 - Bij pijn en koorts - Per zetpil 1000 mg paracetamol
5 stuks
1,99
In winkelwagen
Idyl Koortslipcrème Aciclovir
Verzorgt koortslipblaasjes.
Idyl Vaseline
Verzacht en verzorgt.
250ml
2,43
In winkelwagen
IDYL Paracetamol 500 mg Tabletten
- Per tablet 500 mg paracetamol - Bij pijn en koorts - Voor volwassenen en kinderen vanaf 4
20 stuks
0,55
In winkelwagen
Idyl Diarreeremmer Loperamide
Stopt acute en chronische diarree.
10 stuks
2,89

Geen voorraad

Online aanbieder medicijnen

Alt_Text

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.