• Veilig betalen
  • Gratis verzending vanaf 30.-
  • Voor 21:00 besteld, morgen in huis*
8.6 uit  412 reviews

Advil Oval-Tabs / Ovaal 400 | Filmomhulde Tabletten 400 mg

Tablet met ibuprofen – remt ontstekingen, vermindert zwellingen, verlaagt koorts en verlicht pijn

-
+

Op voorraad

4,39
20 stuks

Bekijk alles van: Advil

Elke filmomhulde tablet bevat 400 mg ibuprofen. Deze werkzame stof behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID’s) wordt genoemd. Naast ontstekingen, vermindert ibuprofen zwellingen en koorts en stilt het lichte tot matige pijn.

Advil Oval-Tabs / Ovaal 400 is bestemd voor de verlichting van o.a. reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, koorts, verkoudheid- en griepsymptomen.

Lees voor gebruik de hele bijsluiter nauwgezet door. Deze bevat belangrijke informatie over dit geneesmiddel dat je zorgvuldig dient te gebruiken om een goed resultaat te bereiken. Voor meer info kun je natuurlijk altijd terecht bij een van onze drogisterijen.

Wijze van inname: de capsulevormige tabletten in hun geheel, zonder te kauwen, met water innemen. Dit middel is niet geschikt voor kinderen jonger dan 12.

Dosering volw. en kinderen 12+: 1 tablet p/keer, met een max. van 3 tabletten p/24 uur, alleen indien nodig om de symptomen te verlichten. Zorg dat er 6-8 uur tussen de innamen zit.

Gebruik Advil Oval-Tabs / Ovaal niet tijdens het 3e trimester van je zwangerschap of bij: een maagzweer of -bloeding, ernstig nier-, lever- of hartfalen, een bloedings- of bloedziekte, bepaalde andere geneesmiddelen of een allergie voor aspirine. Raadpleeg de bijsluiter voor de volledige lijst en de daarbij behorende aanvullende informatie.

Indicatie

Lichte tot matige (reumatische)pijn, spierpijn,menstruatiepijn en migraine.

Contra-indicatie

Kinderen jonger dan 12 jaar. Eerdere reactie of overgevoelig bij gebruik acetylsalicylzuur of soortgelijke pijnstillers (NSAID's). Maagdarmbloeding , maagzweer, maagbloeding of-perforatie, lever-, nier- of hartfunctiestoornissen. Laatste 3 maanden zwangerschap.

Werkzame stoffen

ibuprofen 400 mg

Toedieningsvorm

tablet

Leeftijd

vanaf 12 jaar

Dosering

1

Dosering Maximaal

3

Gebruik bij borstvoeding

Ja

Gebruik tijdens de zwangerschap

Overleg arts, gebruik eerste 6 maanden

Gebruik

met water innemen

Niet gebruiken

Kan vruchtbaarheid beïnvloeden. Niet i.c.m andere geneesmiddelen. Bij 12-18 jaar niet langer gebruiken dan 3 dagen. Ouder dan 18 jaar niet langer dan 10 dagen gebruiken.

Raadpleeg huisarts

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.
Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.

Wellicht ook voor jou?

Idyl Wegwerpwashandjes
Zijn sterk, zacht, hygiënisch en voor eenmalig gebruik.
10 stuks
1,21
Advil Liquid-Caps 200 | Zachte Capsules 200 mg
Capsule met ibuprofen – remt ontstekingen, vermindert zwellingen, verlaagt koorts en verlicht pijn
10 stuks
3,95
Leidapharm Paracetamol 500 mg Zetpillen
Bij koorts en bij pijn – voor volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar
10 stuks
2,10

Anderen kochten ook

Leidapharm Paracetamol 500 mg Zetpillen
Bij koorts en bij pijn – voor volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar
10 stuks
2,10
In winkelwagen
Zwitsal Baby Eau De Zwitsal
Eau de Zwitsal biedt een vleugje pure za...
95ml
13,99
In winkelwagen
Healthypharm Paracetamol HTP 500 mg Zetpillen
Pijnstillend en koortsverlagend – voor volwassenen en kinderen (vanaf 6 jaar/een gewicht van 22 kg)
10 stuks
2,59
In winkelwagen
Advil Liquid-Caps 200 | Zachte Capsules 200 mg
Capsule met ibuprofen – remt ontstekingen, vermindert zwellingen, verlaagt koorts en verlicht pijn
20 stuks
5,45
In winkelwagen
Leidapharm Paracetamol 1000 mg Zetpillen
Bij koorts en bij pijn – voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar
5 stuks
2,05
In winkelwagen
Leidapharm Ibuprofen 200 mg Omhulde Tabletten
Pijnstillend, koortswerend & ontstekingsremmend: bevat per tablet 200 mg ibuprofen als werkzame stof
40 stuks
2,89
In winkelwagen
Advil Liquid-Caps 400 | Zachte Capsules 400 mg
Verlicht bij migraine ook de bijbehorende symptomen als misselijkheid en licht- & geluidgevoeligheid
20 stuks
7,85

Geen voorraad

Advil Liquid-Caps 200 | Zachte Capsules 200 mg
Capsule met ibuprofen – remt ontstekingen, vermindert zwellingen, verlaagt koorts en verlicht pijn
10 stuks
3,95
In winkelwagen
Roter Paracetamol Junior 250 mg Instant Smelttablet Banaan
Geneesmiddel bij koorts en bij pijn – met 250 mg paracetamol als werkzame stof en bananenaroma
20 stuks
4,15
In winkelwagen
Advil Liquid-Caps 200 | Zachte Capsules 200 mg
Capsule met ibuprofen – remt ontstekingen, vermindert zwellingen, verlaagt koorts en verlicht pijn
40 stuks
9,19
In winkelwagen

Online aanbieder medicijnen

Legaal handelen

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Keurmerk Zelfzorg Online

Keurmerk Zelfzorg Online

Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.

Winkelen met zekerheid

Thuiswinkel waarborg

Deze webshop is aangesloten bij Thuiswinkelwaarborg.